Адрес:
Україна, 04119, м. Київ
бул. ак.Вернадського, 36-А
Главная \ Статті \ Введення

Введення

« Назад

Введення  16.01.2023 10:09

"Виконавець" – ТМ "ТУРБОБОС", який виконує послуги з виробництва, ремонту, розробки, модернізації турбокомпресорів (далі ТКР). "Замовник" – Клієнт, який є власником транспортного засобу, його законний представник, третя сторона, яка несе відповідальність за виконання вимог цього замовлення наряду в частині обов'язків Замовника та при цьому пред'являє відповідний документ (тех. паспорт, довіреність тощо). ).

2. Прийом ТКР та оплата

При прийомі турбокомпресора обслуговування/ремонт оформляється замовлення з найменуванням обумовлених робіт, комплектності ТКР і визначенням вартості ремонту. Замовник зобов'язаний сплатити готівкою не менше 80% передоплати або за безготівковим розрахунком 100% призначеної суми протягом 2-х днів. Дата попередньої оплати є датою початку послуг. Підпис Замовника (Клієнта) є офіційним підтвердженням його згоди з усіма умовами цього наряду. Виконавець забезпечує та гарантує збереження зданого на обслуговування/ремонт ТКР у комплектності, вказаній при оформленні наряд-замовлення.

3. Гарантійний ремонт

ТМ "ТУРБОБОСС" гарантує справну роботу турбокомпресора протягом обумовленого терміну але не менше 1 (одного) року без обмеження пробігу з дня встановлення на автомобіль (джип, мікроавтобус, автобус, трак тощо) Замовника з дотриманням вимог щодо експлуатації автомобіля та інструкції щодо встановлення та запуску ТКР з боку Замовника. У разі порушень інструкцій із запуску та встановлення ТКР на автомобіль, а також порушення пунктів "Гарантійного талона" з п.1 по п.11 гарантійні зобов'язання на турбокомпресор не поширюються.

У разі поломки турбокомпресора з вини ТМ "ТУРБОБОСС", останній зобов'язується провести ремонт власним коштом, у порядку поточної черговості та в строки, зумовлені технологією ремонту турбокомпресора.

4. Умови ремонту

Якщо після дефектування ТКР Клієнт вирішив не проводити ремонт ТКР, він може відмовитися від послуг Виконавця, сплативши виконані послуги. Якщо при ремонті ТКР виникли непередбачені роботи, пов'язані з технологічною необхідністю заміною певних комплектуючих, і це спричинить подорожчання (здешевлення) послуг, які Ви надаєте, Виконавець зобов'язується повідомити Замовника про зміну остаточної ціни на надані послуги протягом 24 годин.

5. Строки виконуваних робіт

Ремонт виконується у строки, зазначені у замовлення-вбранні. Замовник зобов'язаний, з'явиться за ТКР, прийняти виконане замовлення та зробити остаточний розрахунок. Якщо неможливо визначити термін виконання робіт, Виконавець інформує Замовника про можливу дату завершення робіт додатково.

6. Встановлені запасні частини ТКР

Запасні частини, які були замінені на нові, на прохання Замовника передаються йому в момент передачі відремонтованого турбокомпресора. Деталі, які не були потрібні Замовником у момент розрахунку, утилізуються та поверненню не підлягають.

7. Порядок розрахунків

Замовник повинен зробити остаточний розрахунок за виконані роботи згідно з цим замовленням-нарядом та затвердженими ТМ "ТУРБОБОСС" цінами у строки, зазначеними у замовлення-наряді. Передача турбокомпресора (ТКР) здійснюється лише після остаточної оплати на рахунок ТМ "ТУРБОБОС" у повному обсязі. Якщо з моменту внесення передоплати до моменту реалізації послуг ціна на запасні частини змінилася, Замовник зобов'язаний доплатити різницю відповідно до нової ціни. Послуги банку при перерахуванні грошей оплачуються за рахунок Замовника.

8. Монтаж-демонтаж та запуск ТКР

Зняття турбокомпресора Замовник може виконувати самостійно або на СТО наших представництв. Оплата за встановлення та запуск турбокомпресора узгоджується з конкретним представником та не включена до суми ремонту турбокомпресора відповідно до замовлення-наряду. Установка та перший запуск турбокомпресора здійснюється лише на СТО наших представництв.

9. Відмова від турбокомпресора

Якщо після завершення замовлення-наряду Замовник не зажадав турбокомпресору протягом 6 місяців, ТКР може бути використаний на розсуд ТМ "ТУРБОБОСС". Якщо після ремонту ТКР, Замовник не задоволений якістю виробу (аргументується письмово) протягом 30 днів, останній може вимагати заміни ТКР на інший або повернення суми ремонту на турбокомпресор.

10. Вирішення спорів

Якщо виникли непорозуміння під час виконання робіт, відповідно до цього замовлення-наряду, пов'язаних з якістю виконаних робіт, а також при оплаті виконаних робіт, Замовник та Виконавець будуть вирішувати їх шляхом переговорів у десятиденний строк. Якщо протягом переговорів сторони не знайдуть прийнятного результату, тоді Замовник та Виконавець можуть звернутися з позовом до відповідних судових організацій (суд/арбітражний суд) відповідно до чинного законодавства України. Якщо Замовник є громадянином іншої країни, то суперечки розглядатимуться у суді/арбітражному суді м.Києва з використанням норм українського матеріального права.Прийом дзвінків

Щодня з 9.00 до 19.00

 

Прийом турбін до ремонту

з ПН по ПТ, з 9.00 до 18.00